Informații suplimentare
| Brand | MOTOROLA |
|---|---|
| Model | E15 |
| Culoare | Blue |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
270,00 lei
Culoare: Blue
Memorie: 64 GB
Stare: Ca Nou
Stoc epuizat
| Brand | MOTOROLA |
|---|---|
| Model | E15 |
| Culoare | Blue |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |