Informații suplimentare
| Brand | MOTOROLA |
|---|---|
| Model | E14 |
| Culoare | Graphite Grey |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 2 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
350,00 lei
Culoare: Graphite Grey
Memorie: 64 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | MOTOROLA |
|---|---|
| Model | E14 |
| Culoare | Graphite Grey |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 2 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |