Informații suplimentare
| Brand | MOTOROLA |
|---|---|
| Model | E13 |
| Culoare | Gren |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 2 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
240,00 lei
Culoare: Gren
Memorie: 64 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | MOTOROLA |
|---|---|
| Model | E13 |
| Culoare | Gren |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 2 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |