Informații suplimentare
| Brand | MOTOROLA |
|---|---|
| Model | E13 |
| Culoare | Blue |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 2 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Zte Blade A36 Nebula Black, Memorie 64 Gb, Stare Ca nou
390,00 lei
Telefon mobil Apple IPhone 17 Pro Max Albastru, Memorie 256 Gb, Stare Foarte buna
5.590,00 leiSKU: O9U2471AH3-50079
290,00 lei
Culoare: Blue
Memorie: 64 GB
Stare: Foarte Buna
În stoc
| Brand | MOTOROLA |
|---|---|
| Model | E13 |
| Culoare | Blue |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 2 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |