Informații suplimentare
| Brand | Moto G54 |
|---|---|
| Model | Xt2343-6 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 12 GB RAM |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Redmi Note 14 Pro 5g Black, Memorie 256 Gb, Stare Buna
690,00 lei
Telefon mobil Redmi Note 13 Black, Memorie 256 Gb, Stare Buna
480,00 lei490,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 256 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | Moto G54 |
|---|---|
| Model | Xt2343-6 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 12 GB RAM |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |