Informații suplimentare
| Brand | Moto |
|---|---|
| Model | G06 |
| Culoare | Blue |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Apple IPhone 15 Black, Memorie 128 Gb, Stare Buna
Telefon mobil Google Pixel 8 Pro Black, Memorie 128 Gb, Stare Buna
390,00 lei
Culoare: Blue
Memorie: 128 GB
Stare: Excelenta
Stoc epuizat
| Brand | Moto |
|---|---|
| Model | G06 |
| Culoare | Blue |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Da |