Informații suplimentare
| Brand | Infinix Smart 9hd |
|---|---|
| Model | X6532c |
| Culoare | Black |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Apple IPhone 14 Plus Black, Memorie 128 Gb, Stare Foarte buna
1.890,00 lei240,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 64 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | Infinix Smart 9hd |
|---|---|
| Model | X6532c |
| Culoare | Black |
| Memorie | 64 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |