Informații suplimentare
| Brand | HUAWEI |
|---|---|
| Model | P Smart 2021 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
340,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 128 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | HUAWEI |
|---|---|
| Model | P Smart 2021 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |