Informații suplimentare
| Brand | HUAWEI |
|---|---|
| Model | Nova 10se |
| Culoare | ALBASTRU INCHIS |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
540,00 lei
Culoare: Albastru Inchis
Memorie: 128 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | HUAWEI |
|---|---|
| Model | Nova 10se |
| Culoare | ALBASTRU INCHIS |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |