Informații suplimentare
| Brand | HUAWEI |
|---|---|
| Model | Nova 10 Se |
| Culoare | Starry Black |
| Memorie | 8 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 128 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
400,00 lei
Culoare: Starry Black
Memorie: 8 GB
Stare: Excelenta
Stoc epuizat
| Brand | HUAWEI |
|---|---|
| Model | Nova 10 Se |
| Culoare | Starry Black |
| Memorie | 8 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 128 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |