Informații suplimentare
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | X6a |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Redmi Note 13 Black, Memorie 256 Gb, Stare Buna
480,00 lei
Telefon mobil Honor 400 Smart Velvet Black, Memorie 128 Gb, Stare Foarte buna
420,00 lei390,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 128 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | X6a |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |