Informații suplimentare
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | X5c Plus |
| Culoare | Negru |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Sigilat |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Laptop, Hp, 22-c0xx, Amd A9-9425 2c+3g - 3.1 Ghz, 8 Gb Ddr3, Intel Hd, 1 Tb, Alb, Buna
Telefon mobil Honor 200 Smart Black, Memorie 256 Gb, Stare Foarte buna
700,00 leiSKU: 2841SM0V2H-3288
Prețul inițial a fost: 540,00 lei.420,00 leiPrețul curent este: 420,00 lei.
Culoare: Negru
Memorie: 128 GB
Stare: Sigilat
În stoc
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | X5c Plus |
| Culoare | Negru |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Sigilat |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |