Informații suplimentare
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | X5c Plus |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Apple IPhone 14 Plus Blue, Memorie 128 Gb, Stare Buna
1.440,00 lei
Telefon mobil Samsung A56 5g Negru, Memorie 128 Gb, Stare Buna
990,00 leiSKU: ETNTPJGLDH-72711
390,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 128 GB
Stare: Ca Nou
În stoc
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | X5c Plus |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |