Informații suplimentare
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | X5c |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Jbl Party Box 320 Negru, Memorie , Stare Buna
1.830,00 lei
Telefon mobil Samsung A16 Black, Memorie 128 Gb, Stare Foarte buna
630,00 lei390,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 128 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | X5c |
| Culoare | Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |