Informații suplimentare
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | Magic8 Lite |
| Culoare | MIDNIGHT BLACK |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Honor Magic 7 Lite Black, Memorie 256 Gb, Stare Foarte buna
800,00 lei
Telefon mobil Apple IPhone 14 Plus Red, Memorie 128 Gb, Stare Buna
1.640,00 lei1.100,00 lei
Culoare: Midnight Black
Memorie: 256 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | Magic8 Lite |
| Culoare | MIDNIGHT BLACK |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |