Informații suplimentare
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | Magic V3 |
| Culoare | Green |
| Memorie | 512 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |
2.990,00 lei
Culoare: Green
Memorie: 512 GB
Stare: Excelenta
Stoc epuizat
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | Magic V3 |
| Culoare | Green |
| Memorie | 512 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |