Informații suplimentare
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | Magic 8 Lite |
| Culoare | MIDNIGHT BLACK |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Sigilat + Factura |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Samsung S25 Ultra Natural Titanium, Memorie 256 Gb, Stare Foarte buna
3.690,00 lei
Telefon mobil Apple IPhone 14 Plus Black, Memorie 128 Gb, Stare Foarte buna
1.890,00 lei1.140,00 lei
Culoare: Midnight Black
Memorie: 256 GB
Stare: Sigilat + Factura
Stoc epuizat
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | Magic 8 Lite |
| Culoare | MIDNIGHT BLACK |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Sigilat + Factura |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Da |