Informații suplimentare
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | Magic 7 Lite |
| Culoare | Grey |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Ceas Tissot
Ceas Apple Watch Se 2
Prețul inițial a fost: 940,00 lei.890,00 leiPrețul curent este: 890,00 lei.
Culoare: Grey
Memorie: 256 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | Magic 7 Lite |
| Culoare | Grey |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |