Informații suplimentare
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | MAGIC 6 LITE |
| Culoare | Emerald |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
690,00 lei
Culoare: Emerald
Memorie: 256 GB
Stare: Ca Nou
Stoc epuizat
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | MAGIC 6 LITE |
| Culoare | Emerald |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |