Informații suplimentare
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | Magic 6 Lite 5g |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Nou |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
760,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 256 GB
Stare: Nou
Stoc epuizat
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | Magic 6 Lite 5g |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Nou |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |