Informații suplimentare
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | 90 Lite |
| Culoare | Negru |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
| Memorie RAM | 8 GB |
Telefon mobil Oppo A5 Pro 5g Olive Green, Memorie 256 Gb, Stare Foarte buna
590,00 lei
Telefon mobil Honor 400 Smart Velvet Black, Memorie 128 Gb, Stare Foarte buna
550,00 leiSKU: AUHTDYBUKD-24591
400,00 lei
Culoare: Negru
Memorie: 256 GB
Stare: Buna
În stoc
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | 90 Lite |
| Culoare | Negru |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
| Memorie RAM | 8 GB |