Informații suplimentare
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | 90 Lite |
| Culoare | Blue |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Samsung A36 5g Alb, Memorie 128 Gb, Stare Buna
740,00 lei
Telefon mobil Apple IPhone 16e Black, Memorie 128 Gb, Stare Ca nou
2.100,00 leiSKU: ETNTPJGLDH-74312
380,00 lei
Culoare: Blue
Memorie: 256 GB
Stare: Foarte Buna
În stoc
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | 90 Lite |
| Culoare | Blue |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |