Informații suplimentare
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | 90 Lite |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | EXCELENT |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |
540,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 256 GB
Stare: EXCELENT
Stoc epuizat
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | 90 Lite |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | EXCELENT |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |