Informații suplimentare
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | 90 Lite |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Jbl Party Box 320 Negru, Memorie , Stare Buna
1.830,00 lei
Telefon mobil Samsung A16 Black, Memorie 128 Gb, Stare Foarte buna
630,00 lei490,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 256 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | 90 Lite |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |