Informații suplimentare
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | 400 Smart |
| Culoare | Velvet Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Honor 400 Smart Velvet Black, Memorie 128 Gb, Stare Foarte buna
420,00 lei
Telefon mobil Oppo A5 Dark Purple, Memorie 128 Gb, Stare Buna
690,00 lei
Culoare: Velvet Black
Memorie: 128 GB
Stare: Ca Nou
Stoc epuizat
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | 400 Smart |
| Culoare | Velvet Black |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |