Informații suplimentare
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | 400 Smart |
| Culoare | Desert Gold |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Samsung A07 Black, Memorie 64 Gb, Stare Foarte buna
490,00 lei
Telefon mobil Motorola G53 Arctic Silver, Memorie 128 Gb, Stare Foarte buna
490,00 leiSKU: O9U2471AH3-50083
540,00 lei
Culoare: Desert Gold
Memorie: 128 GB
Stare: Buna
În stoc
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | 400 Smart |
| Culoare | Desert Gold |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |