Informații suplimentare
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | 400 |
| Culoare | MIDNIGHT BLACK |
| Memorie | 512 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
1.200,00 lei
Culoare: Midnight Black
Memorie: 512 GB
Stare: Excelenta
Stoc epuizat
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | 400 |
| Culoare | MIDNIGHT BLACK |
| Memorie | 512 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |