Informații suplimentare
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | 400 Lite |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 8 GB RAM |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Apple IPhone 15 Pro Max Natural Titanium, Memorie 1 Tb, Stare Foarte buna
3.390,00 lei
Telefon mobil Apple IPhone 15 Pro Max Negru, Memorie 256 Gb, Stare Buna
2.790,00 lei650,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 256 GB
Stare: Excelenta
Stoc epuizat
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | 400 Lite |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 8 GB RAM |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |