Informații suplimentare
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | 200 Smart |
| Culoare | MIDNIGHT BLACK |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
430,00 lei
Culoare: Midnight Black
Memorie: 256 GB
Stare: Ca Nou
Stoc epuizat
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | 200 Smart |
| Culoare | MIDNIGHT BLACK |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |