Informații suplimentare
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | 200 Smart |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Samsung S26 Ultra Black, Memorie 256 Gb, Stare Ca nou
Telefon mobil Moto G86 5g Mov, Memorie 256 Gb, Stare Foarte buna
640,00 lei390,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 256 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | 200 Smart |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 4 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |