Informații suplimentare
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | 200 Lite |
| Culoare | Bleo |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
690,00 lei
Culoare: Bleo
Memorie: 256 GB
Stare: Excelenta
Stoc epuizat
| Brand | HONOR |
|---|---|
| Model | 200 Lite |
| Culoare | Bleo |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |