Informații suplimentare
| Brand | |
|---|---|
| Model | Pixel 8a |
| Culoare | Obsidian |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100 |
| Incarcator | Da |
1.590,00 lei
Culoare: Obsidian
Memorie: 128 GB
Stare: Excelenta
Stoc epuizat
| Brand | |
|---|---|
| Model | Pixel 8a |
| Culoare | Obsidian |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100 |
| Incarcator | Da |