Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone Air |
| Culoare | SPACE BLACK |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Ca Nou, Neactivat |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100% |
| Incarcator | Da |
Prețul inițial a fost: 4.890,00 lei.4.700,00 leiPrețul curent este: 4.700,00 lei.
Culoare: Space Black
Memorie: 256 GB
Stare: Ca Nou, Neactivat
Stoc epuizat
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone Air |
| Culoare | SPACE BLACK |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Ca Nou, Neactivat |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100% |
| Incarcator | Da |