Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone 17 Pro |
| Culoare | Orange |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Apple IPhone 13 Pro Max Sierra Blue, Memorie 256 Gb, Stare Buna
1.590,00 lei
Telefon mobil Redmi Note 14 Pro Black, Memorie 256 Gb, Stare Foarte buna
640,00 leiSKU: IC9F8UNI9C-6389
5.300,00 lei
Culoare: Orange
Memorie: 256 GB
Stare: Foarte Buna
În stoc
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone 17 Pro |
| Culoare | Orange |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |