Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone 17 Pro Max |
| Culoare | Orange |
| Memorie | 512 GB |
| Stare | Sigilat |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |
7.990,00 lei
Culoare: Orange
Memorie: 512 GB
Stare: Sigilat
Stoc epuizat
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone 17 Pro Max |
| Culoare | Orange |
| Memorie | 512 GB |
| Stare | Sigilat |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Nu |