Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone 17 Pro Max |
| Culoare | ALBASTRU |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100 |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Redmi 15c Black, Memorie 256 Gb, Stare Ca nou
500,00 lei
Telefon mobil Samsung A54 Dark Grey, Memorie 128 Gb, Stare Buna
590,00 lei6.000,00 lei
Culoare: Albastru
Memorie: 256 GB
Stare: Ca Nou
Stoc epuizat
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone 17 Pro Max |
| Culoare | ALBASTRU |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100 |
| Incarcator | Da |