Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone 17 Pro |
| Culoare | Deep Blue |
| Memorie | 512 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100% |
| Incarcator | Da |
6.900,00 lei
Culoare: Deep Blue
Memorie: 512 GB
Stare: Ca Nou
Stoc epuizat
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone 17 Pro |
| Culoare | Deep Blue |
| Memorie | 512 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100% |
| Incarcator | Da |