Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone 17 Pro |
| Culoare | Cosmic Orange |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 12 GB RAM |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100% |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Samsung S25 FE Jet Black, Memorie 128 Gb, Stare Ca nou
1.890,00 lei
Telefon mobil Redmi 15 Negru, Memorie 128 Gb, Stare Foarte buna
640,00 lei5.190,00 lei
Culoare: Cosmic Orange
Memorie: 256 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone 17 Pro |
| Culoare | Cosmic Orange |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 12 GB RAM |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100% |
| Incarcator | Da |