Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone 17 Pro |
| Culoare | Cosmic Orange |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100% |
| Incarcator | Da |
Telefon mobil Samsung A16 Dark Blue, Memorie 128 Gb, Stare Foarte buna
520,00 lei
Telefon mobil Apple IPhone 15 Pro Max Natural Titanium, Memorie 256 Gb, Stare Buna
2.890,00 lei5.000,00 lei
Culoare: Cosmic Orange
Memorie: 256 GB
Stare: Excelenta
Stoc epuizat
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone 17 Pro |
| Culoare | Cosmic Orange |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100% |
| Incarcator | Da |