Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone 17 |
| Culoare | Green |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100% |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Apple IPhone 14 Violet, Memorie 128 Gb, Stare Foarte buna
1.390,00 lei
Telefon mobil Apple IPhone 15 Black, Memorie 128 Gb, Stare Buna
1.700,00 leiSKU: ETNTPJGLDH-74033
3.500,00 lei
Culoare: Green
Memorie: 256 GB
Stare: Foarte Buna
În stoc
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone 17 |
| Culoare | Green |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100% |
| Incarcator | Nu |