Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone 17 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Neactivat |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Procent Baterie | Neactivat |
| Incarcator | Da |
SKU: ETNTPJGLDH-74535
3.600,00 lei
Culoare: Black
Memorie: 256 GB
Stare: Neactivat
În stoc
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone 17 |
| Culoare | Black |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Neactivat |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Procent Baterie | Neactivat |
| Incarcator | Da |