Informații suplimentare
| Brand | Apple Iphone |
|---|---|
| Model | 17 Air |
| Culoare | Skyblue |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Procent Baterie | 100% – 64 Cicluri |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Redmi Note 13 Black, Memorie 256 Gb, Stare Buna
480,00 lei
Telefon mobil Honor 400 Smart Velvet Black, Memorie 128 Gb, Stare Foarte buna
420,00 lei3.990,00 lei
Culoare: Skyblue
Memorie: 256 GB
Stare: Excelenta
Stoc epuizat
| Brand | Apple Iphone |
|---|---|
| Model | 17 Air |
| Culoare | Skyblue |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Procent Baterie | 100% – 64 Cicluri |
| Incarcator | Nu |