Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | IPhone 16 |
| Culoare | ULTRAMARINE |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100 (16 Cicluri) |
| Incarcator | Nu |
| Memorie RAM | 6 GB |
Prețul inițial a fost: 3.090,00 lei.2.890,00 leiPrețul curent este: 2.890,00 lei.
Culoare: Ultramarine
Memorie: 128 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | IPhone 16 |
| Culoare | ULTRAMARINE |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100 (16 Cicluri) |
| Incarcator | Nu |
| Memorie RAM | 6 GB |