Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPhone 16 PRO MAX |
| Culoare | Natural Titanium |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Apple IPhone 14 Midnight, Memorie 128 Gb, Stare Buna
1.440,00 lei
Telefon mobil Apple IPhone 15 Pro Max Natural Titanium, Memorie 1 Tb, Stare Foarte buna
3.790,00 lei
Culoare: Natural Titanium
Memorie: 256 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPhone 16 PRO MAX |
| Culoare | Natural Titanium |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | NECODAT |
| Incarcator | Nu |