Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPhone 16 PRO MAX |
| Culoare | Desert Titanium |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |
Prețul inițial a fost: 6.290,00 lei.5.950,00 leiPrețul curent este: 5.950,00 lei.
Culoare: Desert Titanium
Memorie: 256 GB
Stare: Excelenta
Stoc epuizat
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPhone 16 PRO MAX |
| Culoare | Desert Titanium |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Incarcator | Da |