Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPhone 16 PRO MAX |
| Culoare | BLACK TITANIUM |
| Memorie | 512 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 94% |
| Incarcator | Nu |
Telefon mobil Redmi Note 14 Ocean Blue, Memorie 256 Gb, Stare Ca nou
650,00 lei
Telefon mobil Honor X5c Plus Mightnight Black, Memorie 128 Gb, Stare Ca nou
390,00 leiSKU: 1ABKA8E7H3-10808
4.090,00 lei
Culoare: Black Titanium
Memorie: 512 GB
Stare: Buna
În stoc
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPhone 16 PRO MAX |
| Culoare | BLACK TITANIUM |
| Memorie | 512 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 94% |
| Incarcator | Nu |