Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone 16 Pro |
| Culoare | BLACK TITANIUM |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100% |
| Incarcator | Da |
5.100,00 lei
Culoare: Black Titanium
Memorie: 128 GB
Stare: Excelenta
Stoc epuizat
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone 16 Pro |
| Culoare | BLACK TITANIUM |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Excelenta |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100% |
| Incarcator | Da |