Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | IPhone 16 |
| Culoare | Negru |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100% |
| Incarcator | Da |
3.890,00 lei
Culoare: Negru
Memorie: 128 GB
Stare: Ca Nou
Stoc epuizat
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | IPhone 16 |
| Culoare | Negru |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Ca nou |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 100% |
| Incarcator | Da |