Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone 15 |
| Culoare | White |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 89 |
| Incarcator | Nu |
2.340,00 lei
Culoare: White
Memorie: 128 GB
Stare: Foarte Buna
Stoc epuizat
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Iphone 15 |
| Culoare | White |
| Memorie | 128 GB |
| Stare | Foarte Buna |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 89 |
| Incarcator | Nu |