Informații suplimentare
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPhone 15 PRO MAX |
| Culoare | Negru |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 86 % |
| Incarcator | Nu |
Prețul inițial a fost: 3.190,00 lei.2.990,00 leiPrețul curent este: 2.990,00 lei.
Culoare: Negru
Memorie: 256 GB
Stare: Buna
Stoc epuizat
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPhone 15 PRO MAX |
| Culoare | Negru |
| Memorie | 256 GB |
| Stare | Buna |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Codat retea | Nu |
| Procent Baterie | 86 % |
| Incarcator | Nu |